Niemożliwe. Pokonaj ego. Żyj bez granic Dawid Piątkowski

ISBN:

Published: 2014

Paperback

255 pages


Description

Niemożliwe. Pokonaj ego. Żyj bez granic  by  Dawid Piątkowski

Niemożliwe. Pokonaj ego. Żyj bez granic by Dawid Piątkowski
2014 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 255 pages | ISBN: | 5.41 Mb

O czym jest ta książka?Książka, którą trzymasz w ręku jest wielowymiarowym przewodnikiem rozwoju osobistego i duchowego. Opowiada o tym jak wyglądała moja podróż do przebudzenia i pokazuje jak wieść życie swoich marzeń w praktyce, a nie tylko wMoreO czym jest ta książka?Książka, którą trzymasz w ręku jest wielowymiarowym przewodnikiem rozwoju osobistego i duchowego. Opowiada o tym jak wyglądała moja podróż do przebudzenia i pokazuje jak wieść życie swoich marzeń w praktyce, a nie tylko w teorii.

Wierze, że pomoże wielu osobom rozwiązać problemy, nauczy jak władać swoim charakterem, emocjami i w ich konsekwencji – przyszłością. Czego się nauczysz i co możesz osiągnąć, przejmując kontrole nad swoim umysłem? Wyobraź sobie, że…1.

Możesz wybrać cechy swojej osobowości spośród wszystkich, jakie znasz – możesz być pewny siebie, pełen energii, zmotywowany…2. Nie wprawiasz się automatycznie w negatywne stany emocjonalne – koniec ze stresem, marudzeniem, brakiem motywacji i przytłaczającymi problemami.3. Jesteś szczęśliwy niezależnie od przeżytych doświadczeń, okoliczności zewnętrznych i innych ludzi – sam decydujesz jak się czuć w każdej chwili.4.

Twój związek jest idealny – zbudowałeś go na wartościach, a nie emocjach.5. Kochasz swoją pracę, rozwijasz swoje pasje i wrodzone talenty. Osiągasz wszystko, co wyznaczysz sobie za cel. Zamieniasz marzenia na cele i realizujesz je jedno po drugim.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Niemożliwe. Pokonaj ego. Żyj bez granic":


klataplecybarki.pl

©2014-2015 | DMCA | Contact us